JABLKOVÝ ZÁVIN ŤAHANÝ S MAKOM
Celková cena
86,84€
Cena jednej porcie
0,45€
86,84€
Cena jednej porcie
0,45€
alebo si vyberte z produktov
Mak mletý ochutený 200g Racionella
1,67€
/ks
Jablká červené (kg)
1,76€
/kg
Cukor kryštál biely 1kg
11,74€
/bal
Škorica mletá 500g Gurmeko
11,60€
/ks
Olej slnečnicový 5 l PET
12,22€
/ks
Strúhanka 5kg Vamex
20,37€
/ks
Maslo 82% 250g
3,06€
/ks
Cukor práškový 1kg
15,85€
/bal
Voliteľné produkty
Recept
